16 lutego 2019

Perfecyjne dodatki – jak upiększyć mieszkanie?

Masz ochotę na odświeżenie swojego salonu? A może pora zadbać o całe mieszkanie lub dom? Od czasu do czasu nachodzą nas myśli, że pora na remont starych lub po prostu nudnych czterech ścian. A jeśli te myśli pojawiają się nie po raz pierwszy – to jasny znak, że najwyższy czas w końcu coś z tym zrobić

16 lutego 2019

DODATKI

Znając podstawowe ceny wykończenia funkcjonalnego i wymarzonego mieszkania, możemy zastanowić się nad dodatkowymi rozwiązaniami, które dodadzą charakteru każdemu pomieszczeniu. Polegając na opiniach dotyczących Interiors Poland  i decydując się na ich usługi, także te elementy mogą być wykonane bądź zamówione, a ich koszta – podobnie jak prac z podstawowego zakresu – przejrzyście zaplanowane.

16 lutego 2019

Ile kosztuje wykończenie pod klucz

Mieszkanie wykończone we własnym guście to spełnienie marzeń, ale też spory zestaw mniejszych i większych prac. Projekt, materiały, ekipa wykonawcza…

16 lutego 2019

Od a do z – czym zajmuje się Interiors Poland

Konsjerż oznacza z francuskiego „dozorca” (concierge) i obecnie odnosi się do szerszego zakresu znaczeń, niż kiedyś. Dawniej słowo to oznaczało dozorcę w domach prywatnych oraz odźwiernego w hotelach. Współcześnie osoba określana tym mianem zajmuje się także realizacją oraz załatwieniem różnorodnych zadań i spraw dla swoich klientów.

16 lutego 2019

Magazynowanie w czasie remontu

Czy wiecie, na jakim etapie najczęściej cierpią materiały w procesie budowlanym? Podczas transportu i niewłaściwego przechowywania! Niedokładne przekładanie z miejsca na miejsce, niechlujne układanie w magazynach, nieodpowiednie zabezpieczenie – to tylko niektóre z głównych przyczyn uszkodzeń często kosztownych materiałów.

16 lutego 2019

Co znaczy wykończenie pod klucz?

Kompleksowe wykończenie pod klucz – co jest w nim zawarte? Dlaczego warto zdecydować się na taką opcję wykończenia? Odpowiadamy na te i inne pytania!

16 lutego 2019

Ogórdek na balonie

Dla tych wszystkich, których kochają zieleń i marzą o domowym ogródku, podpowiadamy jak wykorzystać możliwości balkonu i wyhodować na nim własny miniogródek. Same plusy!

Mieszkanie w mieście wiąże się z wieloma udogodnieniami.

16 lutego 2019

Najmodniesze style wykończenia wnętrz

Stojąc przed wyzwaniem wyposażenia mieszkania, podstawową decyzją jest wybór stylu, w jakim je urządzimy. Ilu ludzi, tyle sposobów – najważniejsze, żeby mieszkanie podobało się tym, którzy będą w nim mieszkać. Jeśli sami nie do końca jesteście przekonani, jak ma wyglądać wymarzone „M”, podsuwamy kilka konkretnych realizacji z portfolio firmy Interiors Poland  

16 lutego 2019

Realizacje dziecięce

Nasze mieszkanie powinno być kompletnym miejscem do życia dla wszystkich członków rodziny – także tych najmłodszych.