16 lutego 2019

Co znaczy wykończenie pod klucz?

Co znaczy wykończenie pod klucz?

Kompleksowe wykończenie pod klucz – co jest w nim zawarte? Dlaczego warto zdecydować się na taką opcję wykończenia? Odpowiadamy na te i inne pytania!

Interiors Poland  o jedyne tak kompleksowe, bogate i bezpieczne wykończenie pod klucz – sprawdź już dziś! Nie ryzykuj remontu samodzielnie! Wyróżnia nas fachowe podejście do każdego ze zleceń, a bogate portfolio jest potwierdzeniem jakości i profesjonalizmu. Każdy pakiet, który oferujemy, składają się z licznych elementów, które w całości zawierają się w cenie. Co zawarte jest w każdym z naszych pakietów?

WSPARCIE W ZAKRESIE ZAKUPU I PROJEKTU, W TYM M.IN.:
– pomoc w wyborze mieszkania,

– doradztwo dedykowanego projektanta pracującego na wyłączność w ekipie projektowania (możliwość wyboru i zmiany projektanta lub biur w trakcie projektu),

– dokładna inwentaryzacja z pomiarami, która pozwoli na zweryfikowanie karty mieszkania otrzymanej od dewelopera,

– wizualizacje projektowanych pomieszczeń w standardzie 3D,

– projekt wykonawczy zawierający komplet rysunków technicznych, listę zakupową wraz z ilościami produktów oraz rysunki wszystkich zabudów meblowych (bez względu czy zdecydują się państwo na ich zakup czy też nie).

WYKONAWSTWO ORAZ PRACE BUDOWLANE Z MATERIAŁAMI, W TYM:
– zakup, transport oraz magazynowanie wszystkich produktów,

– pakiet prac budowlanych i niezbędnych materiałów wykończeniowych: malowanie, szpachlowanie i cekolowanie wraz z materiałami, drzwi wraz z montażem, podłogi i listwy, kompleksowe wykończenie łazienki – umywalka, zabudowy, WC, kabina prysznicowa lub wanna, płytki ceramiczne, lustro, baterie, oświetlenie, osprzęt hydrauliczny i elektryczny, całość niezbędnej chemii budowlanej i zabezpieczeń oraz wiele więcej!

OBSŁUGA W TRAKCIE ORAZ NADZÓW PRZED I PO PRACY, TO ZNACZY:
– stały nadzór koordynatora robót,

– gwarancje: terminu realizacji oraz na produkty i materiały, 2-letnia gwarancja na wykonane prace,

– sprzątanie po remoncie.

zainteresowany pisz:

lp.dn1558909438alops1558909438roire1558909438tni@o1558909438fni1558909438

www.interiorspoland.pl